https://www.high-endrolex.com/34
Barelová voda - VARGA - nápojové automaty
https://www.high-endrolex.com/34

Voda a výdejníky

Balená voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN

Balená voda od ŠUMAVSKÉHO PRAMENE nabízí ideální řešení pitného režimu pro Vaši firmu i Vaši domácnost. Je balena do ekologických barelů (o objemu 18,9 litru), stáčena přímo v srdci Šumavy a díky speciálnímu uzávěru barelu a profesionálnímu ošetřování si naše balená voda zachovává plnou svěžest, čerstvost a chuť až do doby, než se dostane až do Vaší sklenky.

Mezi největší výhody vody balené do barelů patří jistě nízká cena, vynikající vlastnosti způsobené vyváženou skladbou minerálů, skvělá osvěžující chuť a v neposlední řadě i jednoduchost a ekologičnost pořízení – balenou vodu dovezeme přímo k Vám, prázdné obaly odebereme a po důkladném vyčištění zvenku i zevnitř je opět naplníme!

Balená voda do firem a kanceláří

Barelová voda je nejvhodnější variantou, jak ve své kanceláři či firmě zajistit správný pitný režim a jednoduše, levně a ekologicky splnit nařízení vlády č. 68/2010 o ochranných nápojích.
Naše vynikající barelová voda přímo ze srdce Šumavy společně s kvalitními výdejníky vody (aquabary) má velké výhody pro firmu jakékoliv velikosti:

 • Vynikající přírodní pramenitá voda s vyváženým obsahem minerálů
 • Jednoduchá obsluha výdejníků barelové vody
 • Významná úspora nákladů oproti nákupu PET lahví
 • Dovoz barelové vody bez starostí – dovezeme a vyložíme přímo u Vás! Barely a příslušenství rozneseme do určených místností po celé budově Vaší firmy, nemusíte se tedy namáhat s jejich přepravou do jednotlivých kanceláří!
 • Ekologické a bez odpadu – barely jsou vratné, při každé návštěvě je odvezeme!
 • Snadné splnění nařízení vlády č. 68/2010 o ochranných nápojích

Balená voda do domácností

Balená voda v barelu má nezastupitelné místo i v domácnosti. Již nemusíte nosit těžké a předražené PET lahve s pramenitou či minerální vodou, naše společnost přiveze barel vynikající vody až do Vašeho domu, přičemž ještě ušetříte!

Přírodní voda od ŠUMAVSKÉHO PRAMENE je ideálním řešením pitného režimu i pro Vaši domácnost! Dejte sbohem nemoderním PET lahvím ze supermarketu a pijte raději zaručeně čerstvou a přírodní vodu.

Proč si objednat přírodní vodu do domácnosti?

 • Obsluhu výdejníku zvládne i dítě
 • Ušetříte peníze za předražené PET lahve
 • Šetříte životní prostředí – obaly jsou vratné!
 • Nemusíte již přírodní vodu nosit ze supermarketu – barely přivezeme až k Vám!

Proč voda v barelech?

Voda v barelech je skvělou možností, jak zajistit pravidelný pitný režim ve Vašich firmách i v domácnostech. ŠUMAVSKÝ PRAMEN pro Vás stáčíme do barelů přímo v srdci Šumavy, kde je voda naprosto čistá, svěží a zdravá. Poté ji distribujeme přímo k Vám, dostáváte tedy, oproti PET lahvím ze supermarketu, vodu naprosto čerstvou a pečlivě ošetřovanou!

Jaké má výhody voda v barelech?

 • Vynikající přírodní pramenitá voda s vyváženým obsahem minerálů
 • Jednoduchá obsluha výdejníků barelové vody
 • Nízká cena oproti PET lahvím - úspora nákladů pro firmy, ušetřené peníze pro domácnosti
 • Dovoz barelové vody bez starostí – dovezeme a vyložíme přímo u Vás! Barely a příslušenství rozneseme do určených místností po celé budově Vaší firmy, nemusíte se tedy namáhat s jejich přepravou do jednotlivých kanceláří!
 • Zajištění jednoduchého splnění nařízení vlády č. 68/2010 o ochranných nápojích
 • Ekologické a bez odpadu – barely jsou vratné, při každé návštěvě je odvezeme a nezatížíte přírodu zbytečnými PET lahvemi!

Barel na vodu, barely na vodu

Ekologický barel na vodu je velice důležitý pro celý proces výroby a distribuce vody až k Vám a k zajištění Vašeho pitného režimu. S objemem 18,9l nahradí přibližně 12–13 běžných PET lahví, a díky speciálnímu uzávěru NON – SPILL a zapečetění se dovnitř nemůže dostat žádná nečistota.

Ekologičnost našich barelů je zajištěna dvěma zásadními způsoby:

 1. Barely na vodu jsou vratné, nejsou tedy odpadovou zátěží pro životní prostředí, neboť je prázdné odebereme a po důkladném vyčištění znovu naplníme!
 2. Barely zároveň nahrazují velké množství nevratných PET lahví, které by po použití skončily na skládce bez možnosti recyklace.

Vše přivezeme až k Vám a zároveň prázdné obaly odvezeme, nemusíte se tedy starat o jejich likvidaci.

Balená voda jako ochranný nápoj

Díky naší balené vodě může i Vaše firma velmi jednoduše splnit zákonné požadavky na ochranné nápoje (nařízení vlády 68/2010 Sb.) s malými náklady a naprosto jednoduše bez námahy i s kompletním servisem – výpočty, analýzy, poradenství. Poradíme si s dodržováním pitného režimu ve všech skupinách uvedených v zákoně (IIb – V).

Ochranné nápoje

Povinnost zajistit zaměstnancům ochranné nápoje vychází z nařízení vlády č. 361/2007 Sb., ve znění nařízení vlády č. 68/2010 Sb. Smyslem těchto nařízení je snaha o dodržování pitného režimu zaměstnanců, a to nejméně v objemu 70% definované ztráty tekutin za osmihodinovou směnu a to pomocí kvalitní pramenité vody.

Vody z produkce firmy ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s. dokážou zajistit ochranné nápoje pro všechny skupiny práce dané nařízením vlády č. 68/2010. Jedná se zejména o skupiny IIb až V, které mají povinnost k ochranným nápojům, neboť mají největší výdej tekutin za směnu (viz. tabulka níže).

Výhody barelových vod jako ochranných nápojů

Využití barelových vod ŠUMAVSKÝ PRAMEN jako ochranných nápojů má několik nesporných výhod:

 • Snížení nákladů – voda v barelu je levnější, než voda kupovaná v PET lahvích
 • Přesnější dávkování – pro nejčastější skupinu IIb je povinnost poskytovat1,4 litru denně, ovšem PET lahve mají objem1,5 litru. Za rok je tedy jednomu pracovníkovi poskytnuto cca25 litrů ochranného nápoje ročně navíc (bereme 250 pracovních dnů za rok), což znamená zbytečné výdaje pro Vaši firmu. Podobné je to samozřejmě i u ostatních skupin (viz. tabulka výše)
 • Dovoz vody až do Vaší firmy a jednotlivých pracovišť – nemusíte složitě nakupovat a dopravovat vodu, přivezeme ji až k Vám do firmy a dokonce dopravíme do jednotlivých pracovišť, nemusíte tedy řešit žádné logistické problémy
 • Ekologické chování – naše barely jsou vratné, prázdné je odebereme, pečlivě vyčistíme a znovu naplníme, nejsou tedy zátěží pro životní prostředí. Zároveň nahradí množství nevratných PET lahví, které by jinak skončily na skládce.

Objednejte si ochranné nápoje ze ŠUMAVSKÉHO PRAMENE a dodržujte ve své práci pitný režim levně a bez starostí!

Pitný režim

Správný pitný režim se v dnešní době stává základním stavebním kamenem moderního životního stylu. Ovšem pouze správné množství tekutin nestačí k dosažení správného pitného režimu, důležitá je i jejich kvalita, daná správným složením minerálů a prvků.

Základem pro pitný režim je čistá, nejlépe pramenitá voda. Ideální denní množství vypité vody je pro jednu osobu cca 2,5 – 3 litry, ideálně ve formě čisté pramenité vody, prokládané bylinnými, ovocnými, zelenými či slabými černými čaji v pokojové teplotě. Naopak káva, silný černý čaj či alkohol organismus odvodňují, proto se jejich konzumace do pitného režimu započítat nedá.

7 rad pro správný pitný režim

 1. Dodržujte minimální příjem tekutin 2 – 3 litry denně, při zvýšené zátěži až5 litrů
 2. Nečekejte na pocit žízně, ten je počátečním příznakem dehydratace (sucho v ústech, zhoršené soustředění atd.) –> pijte průběžně –> mějte vodu vždy při ruce
 3. Pijte po malých doušcích (cca 1 – 2 dl), nejlépe v půlhodinových, maximálně hodinových intervalech
 4. Pijte hlavně pramenitou přírodní vodu a nízce až středně mineralizované vody (např. ŠUMAVSKÝ PRAMEN nebo Excelsior), dodávají minerály, které ztrácíte při pocení
 5. Teplota přijímaných tekutin by měla být v létě cca 10 – 12 °C, v zimním období přibližně 20 °C (pokojová teplota)
 6. Důležitý je start každého dne – ráno si dejte minimálně0,3 litru vody a0,25 litru teplého nápoje, nejlépe doplněných o skleničku džusu
 7. Vyvarujte se kávy, silného černého čaje, alkoholu a silně solených jídel – odvodňují organismus

Začněte dodržovat pitný režim a Váš život a zdraví se rychle a rapidně zlepší! S vynikající vodou ŠUMAVSKÝ PRAMEN máte jistotu, že pijete kvalitně, zdravě a díky snadnému přístupu zvládnete vypít doporučené denní množství jednoduše a bez námahy!

Rozbory vody Šumavský pramen

Vložit hypertextový odkaz na stránky Šumavského pramene, kde je aktuální rozbor vody.

https://www.high-endrolex.com/34

VARGA
Dobšická 3727/3
669 02 Znojmo

Provozní doba:
Po-Pá: 8:00-16:00

Recepce
tel./fax: +420 515 220 849
mobil: +420 606 826 140
email: info@varganapojoveautomaty.cz

Copyright © 2016 VARGA s.r.o.